• ČSFD.CZ | Služby


Vyhledávej v největší databázi filmů s českou lokalizací na ČSFD.
Nejrychlejší info

Specifický portál s nejnovějšími informacemi o filmech z celého světa. ČSFD je pravidelně aktualizováno po všech stránkách, je to unikátní zdroj informací z oblasti kinematografie.

Sofistikované služby

Mimo filmů, seriálů a informací o tvůrcích se můžete zaposlouchat do filmové hudby. ČSFD nabízí player kde si máte možnost pustit stovky skladeb a prohlížet tisíce plakátů.

Účet zdarma

Přinese Vám mnoho výhod a nových možností, o tom ví své v současné chvíli 340.000 registrovaných uživatelů a 70.000 uživatelů, kteří svůj účet využívají pravidelně každý měsíc.


ČSFD.CZ | služby

Pokud plánujete jet s přítelkyní do kina a stále nemáte rozmyšleno na co, využijte ČSFD. Po kliknutí na záložku "kino" máte možnost vybírat z aktuální nabídky filmů, premiér i celých programů kin a dále můžete filtrovat podle stáří snímku. Máte chuť podívat se na film ale nevíte na který? Žebříček filmů, kde můžete výsledky třídit pomocí filtru Vám rozhodně pomůže při výběru. Vybírejte z nejhorších, z nejoblíbenějších, nejrozporuplnějších, nejlepších seriálů, nejhorších seriálů, nejoblíbenějších seriálů nebo využijte možnost specifičtějšího výběru, kde právě využijete možnost třídění pomocí filtru. Shlédli jste právě úžasný film, potřebujete někomu vylíčit své zážitky a nemáte komu, vstupte do diskuze na ČSFD a film rozeberte.

Sponzorované odkazy:

Jak se poprvé přihlásit do Servis 24 Internetbankingu? Postup pro přihlašování do Servis 24 Internetbankingu. Servis24 internetbanking přihlášení k účtu je velice jednoduché a snadné. Servis24 přihlášení provedete během minuty.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací filmové databáze ČSFD.cz a mají pouze informativní charakter.